Aktualności /
Rozpoczynamy współpracę z YAWAL S.A.

Łączymy siły z czołowym dostawcą architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce!

Produkowany przez nas system Ciepłej Belki Montażowej został doceniony i wybrany przez firmę Yawal S.A., jako system montażu w warstwie ocieplenia dla systemu MOREVIEW. Montaż za pomocą Ciepłej Belki Montażowej, w połączeniu z innowacyjnością systemu MOREVIEW pozwoli zapewnić klientom komfort użytkowania wraz z zachowaniem najwyższych parametrów izolacyjności cieplnej.


Montaż systemu MOREVIEW w warstwie ocieplenia likwiduje liniowe mostki termiczne, pozwala na lepsze doświetlenie pomieszczeń oraz umożliwia zlicowanie stolarki z elewacją, podnosząc walory estetyczne bryły budynku.


System MOREVIEW jest również oferowany z ciepłymi podwalinami (poszerzeniami) Marbet Bausystem, dedykowanymi dla sztandarowego systemu firmy Yawal S.A.


Zastosowanie Ciepłej Belki Montażowej wraz z naszymi podwalinami gwarantuje osiągnięcie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej niemożliwych do uzyskania przy tradycyjnym montażu w licu. Jest to szczególnie istotne w świetle Warunków Technicznych 2021 oraz w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.


Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie stopniowo obejmowała szersze spektrum produktów i systemów.