Aktualności /
Współpraca z autoryzowaną firmą montażową NOVOBUDOWA! - zobacz klip!

Mamy przyjemność przedstawić nie pierwszą, ale jedną z bardziej okazałych realizacji wykonanych na systemie CBM!

Zaprezentowane w filmie rozwiązanie montażu hybrydowego z zastosowaniem wytrzymałych, niesystemowych konsol stalowych – daje się poznać jako doskonałe uzupełnienie systemu w przypadku bardzo dużych i ciężkich przeszkleń.

Warto wspomnieć, że nośność systemu CBM wynosi do 600kg na metr bieżący. Ze względu na występujące przy granicznych obciążeniach ugięcia (praca sprężysta kotew zatopionych w belkach CBM rzędu 1-4 mm) przy precyzyjnych realizacjach, jak ta przedstawiona w filmie, montaż hybrydowy okazuje się strzałem w 10.


Jako producent Ciepłej Belki Montażowej zawsze stawiamy i rekomendujemy wyłącznie firmy spełniające najwyższe standardy w zakresie prawidłowego montażu stolarki. Z tego powodu od połowy 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Novobudowa z Krakowa, która z pewnością do takich przedsiębiorstw należy.


Dziękujemy za wybór naszego systemu CBM oraz za okazane zaufanie! Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek owocnej współpracy i cieszymy się z pozyskania partnera o tak dobrej opinii na rynku