Biuro prasowe

https://www.marbetbausystem.com/aktualnosci

Marbet Bausystem AMBASADOREM BUDOWNICTWA PASYWNEGO

Miło nam poinformować, iż nasz system montażu okien w warstwie ocieplenia Ciepła Belka Montażowa uzyskała tytuł Ambasador Budownictwa Pasywnego. Dziękujemy za wyróżnienie i możliwość dołączenia do grona firm, które na polski rynek wprowadzają innowacje w postaci komponentów i systemów budowlanych zalecanych do stosowania w budynkach pasywnych w oparciu o kryteria budownictwa pasywnego opracowane przez Passivhaus Institut Darmstadt.

pl

https://www.marbetbausystem.com/aktualnosci

BUDMA, BUDMA i po BUDMIE

Jak wasze wrażenia po targach? My chcielibyśmy podziękować wszystkim odwiedzającym za przybycie na MONTERIADĘ 2020 oraz okazane zainteresowanie naszym systemem montażu okien w warstwie ocieplenia.

pl

https://www.marbetbausystem.com/aktualnosci

Ciepła Belka Montażowa na MONTERIADZIE

Trudno sobie już wyobrazić targi BUDMA bez Monteriady, wydarzenia podczas którego prezentowane są najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne w zakresie robót instalacyjnych stolarki budowlanej. Firma Marbet Sp. z o.o. z przyjemnością informuje, że Ciepłą Belkę Montażową, nowy, polski system montażu okien w warstwie ocieplenia będzie można obejrzeć podczas pokazów realizowanych w ramach 5 edycji tego przedsięwzięcia. Będzie się działo. Zapraszamy!

pl
1 2 ... 4 >