O nas

Nasza firma istnieje od 1980 roku w Bielsku-Białej, jest polską firmą rodzinną. Od wielu lat specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu, który ma wszechstronne zastosowanie. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego. Ciągle doskonalimy stosowane technologie i procesy zapewniając produkty najwyższej jakości, dzięki elastyczności i umiejętności słuchania są one doskonale dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Marbet Bausystem to linia produktów termoizolacyjnych dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Oferta obejmuje – System Zielonych Płyt – styropianowe płyty termoizolacyjne oraz zestaw elementów Ciepłej Belki Montażowej stosowany przy montażu stolarki otworowej w warstwie docieplenia budynku.

Marbet

Marbet Sp z o.o. to firma z całkowicie polskim kapitałem, która działa na rynku już od ponad 38 lat. Marbet jest producentem kształtek i opakowań styropianowych w tym kaset szkółkarskich oferowanych pod marką Marbet Green, a także artykułów wykończenia wnętrz, które pod marką Marbet Design stały się już wizytówką działalności Marbetu.

Od kilku lat Marbet znany jest również pod marką Marbet Style, która oferuje eleganckie, autorskie kolekcje mebli. Jest to kolejny dowód na poszukiwanie przez Marbet ciekawych rozwiązań, nowych dróg projektowania, wdrażania autorskich technologii i otwarcia się na nowe aspekty działalności, czasami wykraczające poza podstawowe działania przedsiębiorstwa. Firma jest również producentem mebli dla szwedzkiego koncernu meblowego.

Najnowsza oferta to linia produktów termoizolacyjnych dedykowana dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego oferowana pod marką Marbet Bausystem.

Marbet to przedsięwzięcie, które tworzą ludzie z pasją.

Marek Czajkowski - Prezes Marbet Sp. z o.o.

Grupa Marbet

Marbet Sp z o.o. to firma z całkowicie polskim kapitałem, która działa na rynku już od ponad 35 lat. Specjalizuje się w produkcji  zaawansowanych technologicznie wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym wyrobów styropianowych o najwyższej jakości. Jest znanym  producentem mebli, sztukaterii, a także kształtek i opakowań styropianowych. Produkty termoizolacyjne dla budownictwa

przejdź do strony

Elementy dekoracyjne wytworzone w oparciu o autorskie projekty

przejdź do strony

Rzeczy piękne, wytwarzane w oparciu o autorskie projekty wyróżniające się nieszablonową estetyką.

przejdź do strony

Zaawansowane technologicznie wyroby styropianowe o najwyższej jakości.

przejdź do strony