O nas

Nasza firma istnieje od 1980 roku w Bielsku-Białej, jest polską firmą rodzinną. Od wielu lat specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu, który ma wszechstronne zastosowanie. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego. Ciągle doskonalimy stosowane technologie i procesy zapewniając produkty najwyższej jakości, dzięki elastyczności i umiejętności słuchania są one doskonale dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

 

Marbet

Marbet Sp z o.o. to firma z całkowicie polskim kapitałem, która działa na rynku już od ponad 40 lat. Marbet jest producentem kształtek i opakowań styropianowych w tym kaset szkółkarskich oferowanych pod marką Marbet Green, a także artykułów wykończenia wnętrz, które pod marką Marbet Design stały się już wizytówką działalności Marbetu.

Od kilku lat Marbet znany jest również pod marką Marbet Style, która oferuje eleganckie, autorskie kolekcje mebli. Jest to kolejny dowód na poszukiwanie przez Marbet ciekawych rozwiązań, nowych dróg projektowania, wdrażania autorskich technologii i otwarcia się na nowe aspekty działalności, czasami wykraczające poza podstawowe działania przedsiębiorstwa. Firma jest również producentem mebli dla szwedzkiego koncernu meblowego.

Najnowsza oferta to linia produktów termoizolacyjnych dedykowana dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego oferowana pod marką Marbet Bausystem.

Marbet to przedsięwzięcie, które tworzą ludzie z pasją.

Piotr Huczek - Wiceprezes Marbet Sp. z o.o.

Marbet Bausystem

Marbet Bausystem to linia produktów termoizolacyjnych dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Oferta obejmuje – System Zielonych Płyt – styropianowe płyty termoizolacyjne oraz zestaw elementów Ciepłej Belki Montażowej stosowany przy montażu stolarki otworowej w warstwie docieplenia budynku.Produkty termoizolacyjne dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

przejdź do strony

Sztukaterie i elementy dekoracyjne do wnętrz - listwy, rozety, kasetony.

przejdź do strony

Autorskie kolekcje mebli - fotele, sofy, pufy, stoliki.

przejdź do strony

Panele akustyczne.

przejdź do strony

System dla szkółkarstwa - kasety oraz podpory szkółkarskie.

przejdź do strony